Koks un akrils

Twitterī liku bildes ar darba procesu un skicēm, tagad varu atrādīt gatavos darbus. Izmantoju koka dēļus/plauktus (Depo), kurus sazāģēju vajadzīgajā lielumā. Gan krāsoju baltus, gan lakoju, gan impregnēju, vienvārdsakot –  eksperimentēju. Gribējās redzēt, kurš no apstrādes tehnikas iepatiksies vislabāk. Šobrīd atklātajā balsojumā, uzvaras gājienā iet baltais fons. Lūgums ierakstīt savu favorītu komentārā.

The Problem
Joker

Excuse me, sir!

Lai uzzīmētu izmantoju skici un tad ar otas palīdzību viņu ietetovēju kokā. Kāpēc ietetovēju? Jo process izskatās diezgan līdzīgi – akurāts darbs, zem rokas salvetīte, mazā glāzītē krāsa utt.

Darbs atrodas kategorijā

,

Birkas

5 responses

 1. digna Avatar
  digna

  baltais

  1. kāpēc?

   1. digna Avatar
    digna

    Manā skatījumā koks, pat, ja tam vairs nav dabiskās krāsas, ar “steriliem” ģeometriskiem ornamentiem nesader – viņi ir kā no dažādām pasaulēm un konkurē savā starpā. Piemēram, skatoties uz pirmo darbu, koka faktūras raksts traucē uztvert zīmējumu, tam nav nekāda ne kompozicionāla, ne tonāla pamatojuma. Ja būtu iecerēts uzsvērt tīrās, ģeometriskās kompozīcijas kontrastu attiecībā pret dabisko koku ar tā asimetrisko dabisko kompozīciju, prasītos pēc veca (kaut vai vecināta) dēļa ar reljefu faktūru utt.

 2. ezers Avatar
  ezers

  koks

  1. impregnētais vai lakotais?