Stāstpapīrs – logotipa dizains

Tika izstrādāts logotipa dizains jaunam produktam Latvijas tirgū STĀSTPAPĪRS.

Tas būs dāvanu iesaiņojuma papīru komplekts ar trīs veidu dizainiem, no kuriem katrs vēstīs par kādu “stāstu” no Latvijas. Tas būs pirmais Latvijā ražotais dizaina dāvanu papīrs, turklāt, pārdots internetā, mērķējot uz ārzemnieku auditoriju. Produkts būs kvalitatīvs un ar augstu pievienoto vērtību.

Mērķis izstrādāt vidēji augstas klases mūsdienīga dizaina produkta – latviska iesaiņojuma papīra “Stāstpapīrs” – prototipu, lai šādu papīru nākotnē varētu ražot un tirgot.

Produkts būs A2 formāta, vienpusēji apdrukāts 3 atšķirīgu dizaina papīru komplekts – parocīgā iepakojumā. Tas būs augstas kvalitātes produkts, gatavots vektorgrafikā, augstā izšķirtspējā un drukāts uz 120 gsm, krītota papīra. Dizaina detaļās būs apslēpti stāsti par Latviju – kultūru, paražām, arhitektūru, dabu. Plānots, ka šie dizaina paraugi būs tikai pirmie, un turpmāk tiks radīti arī citi “stāsti”, kuros ietīt dāvanas.

Darba nosaukums radies viegli, apvienojot vārdus “stāsts” un “papīrs”, izceļot galveno domu – dāvanu papīrs, kura dizainā apslēpts kāds stāsts jeb vēstījums. Nosaukums ar garumzīmēm radīts apzināti, tādā veidā izceļot, no kurienes produkts ir nācis. Tas netiks tulkots, jo izmantojot nosaukumu nereti tiks izmantots paskaidrojošs apakšvirsraksts, kas arī tiks tulkots dažādās valodās pēc nepieciešamības.