SPECTRE rūpnīcas darbības video prezentācija

Īsā video versija

Šis video projekts bija gana izaicinošs, jo sastāvēja no daudziem posmiem. Pirmkārt, filmēšana 5 dažādās Latvijas pilsētās, kas lika filmēšanai izplānot konkrētu grafiku un pie tā pieturēties. Otrkārt, filmēšana notika rūnīcu telpās, kur nebija lielas iespējas izmainīt apgaismojumu vai pārkārtot fona iekārtas. Tāpēc vajadzēja ņemt vērā, kas atrodas priekšplānā un, kas aizmugurējā.

Prasība bija atrādīt arī dažādo iekārtu specifiku un veiktspēju. Bija sekundēs jāsaprot, kā iekārta darbosies un paredzēt tās kustību, lai neizlaistu ārpus kadra. Pie tam pietiekmai labi pārzināt savu video tehniku, lai būtu pārliecība, ka ražošanas tuvplānu procesi ir fokusā un nekas nav izplūdis. Jo atkārtot filmēšanu, piemēram, Rēzeknē prasītu papildus laiku saskaņošanai ar rūpnīcas vadību, operatoru laiku ceļā un degvielu.

Veidojot reprezentatīvu video materiālu par uzņēmumu, svarīgi ir neaizmirst arī nofilmēt tā darbiniekus ne tikai iekārtu veiktspēju

Gala produkts bija vairāki reklāmas video rullīši. Viens bija reprezentetīvs kopskata materiāls, otrs video tapa izstādes vajadzībām un trešais bija Jeruzālemes dejas izacinājums.

Garā video versija
Jeruzālemes dejas video versija