Sociālo tīklu administrēšana un satura veidošana

Mēs piedāvājam uzņēmumiem un zīmoliem pilnu pakalpojumu spektru sociālo tīklu satura veidošanā un administrēšanā. Tas nozīmē, ka uzņemamies gan parūpēties par jūsu produkta fotografēšanu (atbilstoši zīmola vadlīnijām), ideju un pavadošā teksta izstrādi, gan varam piedāvāt soctīklu video filmēšanu un attiecīgu scenāriju izstrādi.

Starp konkurentiem produktu fotogrāfijā izceļamies ar ļoti personīgu attieksmi pret zīmola produktu un tēlu. Tas nozīmē, ka rūpējamies par uzstādījumu un rekvizītu atbilstību noteiktajam produktam vai tēmai – parūpējamies par rekvizītu medībām vai speciālu, tematisku scēnu izveidi. Darbs pie zīmola tēla uzturēšanas nebeidzas arī pēc darba laika, jo tiek konstanti piedomāts, kā varam vizuālajā komunikācijā piešķirt papildu vērtību. Tāpēc produkti mums mēdz ceļot līdz uz dažādām lokācijām, kā, piemēram Parīzes ielas vai Latvijas meži, lai radītu saturam īpašu pievienoto vērtību arī ārpus studijas.

Izmanto BRIĻĻU TRAKUMS akciju visos mūsu salonos un sagādā elegantu dāvanu svētkos ar 50% ATLAIDI!


Soctīklu saturu veidojam arī balstoties uz aktualitātēm sabiedrībā – rudens ir sēņu laiks

Laiks doties sēņot! Stilīgos SKECHERS tagad vari nēsēt ne tikai uz kājām, bet arī deguna!


We offer companies and brands a full spectrum of services in social network content creation and administration. This means that we undertake to take care of your product photography (according to the brand guidelines), the development of ideas and accompanying text, and we can offer social media video filming and the development of relevant scenarios.

Among our competitors in product photography, we stand out with a very personal attitude towards the brand’s product and image. This means that we take care of matching the settings and props to the given product or theme – we take care of hunting props or creating special, thematic scenes. The work on maintaining the brand image does not end even after working hours, because we are constantly thinking about how we can add additional value to visual communication. Therefore, our products tend to travel to different locations, such as the streets of Paris or the forests of Latvia, in order to create a special added value for the content outside the studio as well.


Lai radītu sociālo tīklu ierakstu tika veikta fotosesija īpašā lokācijā Parīzē

Metam malā kaitīgo ieradumu- brilles slaucīt, kur nu pagadās – krekla malā, šallē vai svārkos… Izmantojiet mikrošķiedras drāniņu, lai dzīves skaistākos mirkļus redzētu pilnā krāšņumā!


Dodoties tuvākos vai tālākos ceļojumos, parūpējies par savām brillēm un foto optiku ar lieliskajām ZEISS mitrajām salvetēm!


Nākas strādāt garas darba stundas? Lieto Refresh Eyes Smart mēneša lēcas, kas sniedz izcilu komfortu, pat valkājot tās visu dienu. Šīs kontaktlēcas ir plānas, mīkstas, kā arī to maliņas ir noapaļotos, īpaši ērtai lietošanai.


Apdrošini brilles!
Servisa garantijas priekšrocības:
– BEZMAKSAS briļļu tehniskā apkope
– BEZMAKSAS briļļu remonts
– 70% atlaide brļļu ietvariem, ja nav iespējams veikt remontu.
– 70% atlaide briļļu lēcām, ja tās ir bojātas klienta vainas dēļ.
Un tas viss tikai par 7€ gadā!


Tumšais rudens laiks ir ļoti piemērots, lai pieķertos saviem mīļākajiem hobijiem. Vai pat atrast jaunu! Piemēram, modelismu. Tas prasa precīzu roku darbu, ir mierīgs, pat meditatīvs process.


Plānojot vasaras atpūtu, neaizmirsti parūpēties par savām acīm!


Pavasara saule kož acīs? Izmanto akciju “Cik gadu – tāda atlaide” un iegādājies izdevīgi optiskās saulesbrilles vai brļļu ietvarus ar tonētām uzlikām.


Lai radītu sociālo tīklu ierakstu tika veikta fotosesija īpašā lokācijā

Tie, kas dimantus meklē, nenēsā tos un neprot nēsāt. Tie, kas dimantus nēsā, ir aizmirsuši laimi tos meklēt un atrast.


Stils pāri visam! 31. oktobris – Helovīni


Tommy Hilfiger – moderna klasika bez kompromisiem.


Sociālo tīklu ieraksta fotogrāfijai tikai izdrukāts neīsts Polaroid

Ja arī tu vēlies būt tikpat kruts kā Stalone filmā Kobra, tad tev jāvelk Serengeti Eyewear saulersbrilles – īstiem mačo īstas brilles!


Dažreiz pašas vienkāršākās receptes ir tās labākās.
Kura ir tavējā?


Ienāc sasidlīties kādā no mūsu saloniem un cienājies ar garšīgu kafiju!


Svētdienas ir ideālas, lai sevi palutinātu ar aizraujošu lasāmvielu, aromātisku kafiju un našķi.


Lai radītu sociālo tīklu ierakstu tika veikta fotosesija zem automašīnas pārsega

Kam bezceļi, 4×4 un dubļu vannas iet pie sirds – LAND ROVER saules brilles ir obligāts aksesuārs!