Atkal nav ko darīt?

Pēc nelielas pauzītes, atkal pieķēros paķēpāties. Bija nepieciešams plakāts, lai varētu notestēt cik labs ir pašvārīts miltu klīsteris, jo veikalos nopērkamā tapešu līme nekam neder. Kāpēc neder? Jo plakātu var noplēst no sienas bez problēmām, un tā kā katrā plakātā ieguldītais darbs ir liels tad tomēr gribas, lai uz sienas tas gozētos pēc iespējas ilgāk. Vai arī jālīmē pietiekami augstu, lai neviens nevar aizsniegt, heh. Šoreiz zīmējums laikam nav sevišķi izdevies, bet nu hū kērz.

Šodien jāiet kādā nomaļā uzlīmēt un rītdien jāpārbauda, cik labi turās. Ja rezultāti būs apmierinoši tad nākošos darbus jau varēs līmēt publiskās vietās. Iekrājušies man par daudz tie plakāti, jāsāk izrādīt tak publikai.

t-krekla dizains, t-shirt design, дизайн футболки

Video:

Nothing to do again?

Well heres the latest doodle. I just needed a poster to try out homemade wheat paste. The paste from the store dosen’t stick at all to urban surfaces liek concrete etc. So if the testing goes well, there will be some posters in public places, time to show off my stuff.

11 thoughts on “Atkal nav ko darīt?

 1. iekodets

  nu es ar klīsteri k-kad jau mēģināju plakātus līmēt.
  netur, itsevišķi ja mitrāks laiks uznāk.
  es piedāvātu veco labo PVA ar ūdeni atjauktu, tur gan proporcijas jāpačeko.
  un par izmaksām – tā PVA līme, kas būvdarbiem/remontiem paredzēta nevajadzeetu ka sanākt pārlieku dārgi uz vienu plakātu.

  1. Ervins Post author

   hmm laba doma, būs jāiečeko PVA. Bet video pamācībā viņi pieminēja, lai PVA močī klāt tam izvārītajam klīsterim. Izmēģināšu tad jau redzēs kas sanāk.

 2. Mfz

  Klau, a tas ir freestyle zīmējums? Vai iepriekš tomēr kaut kāda skice ir tapusi, piemēram, piezīmju blociņā vai kaut kur mazākā formātā?

  1. freakart

   O! Nebiju iedomājies ka to var apvienot vienā vārdā!
   Visi mani video ar zīmēšanu ir freestyle, nav man ne skices ne idejas pirms sāku zīmēt.