Laiciņu atpakaļ biju uz konferenci “Digital Marketing” ko rīkoja AIESEC. Tad nu tagad dalīšos ar saviem Blog 1.0 pierakstiem uz papīra lapas. Nenopietni protams.

1. Angļu valoda ir galīgi garām, gan lektori, gan klausītāji ir ar vidējām zināšanām un tas viss izklausās šausmīgi – tikpat traki kā Dainis dzied vācu valodā.

2. Kāpēc čiksas/cacas uz šādiem pasākumiem velk augstpapēžu kurpes? Lai visa auditorija skatītos uz viņu, kā viņa konferences vidū cenšas atrast vietu kur piesēst. Ko viņas vispār te dara? Ja tu nesaproti kā ieslēgt datoru nafig tev šī konference?

3. Google čaļiem (kaut kādi apsēstie ar google) fail – nezināja, kas ir keyword ads. You’re not that smart bich!

4. Daaamn, tā angļu valoda nogalina. Angļu valodas skolotāja būtu apraudājusies, ja šo dzirdētu.

5. Agnim Stilbem daudz lažu par brendiem kurus pats rāda uz lielā ekrāna, un nezin ar ko tie nodarbojas. Sajūta, ka tā prezentācija ir novilkta no neta.

6. Google čaļi ņirgājas par lektoru. Tipiski douchebēgi. Vakaros 100 punkti klusībā…

7. Puse no tautas sēž Wi-Fi netā ar saviem MacBookiem un iPhoniem. Nesaprotu nafig tērēt laiku un nākt uz konferenci, lai čatotu skaipā, sērfot pa amazoni? Wtf? Go home play Sims.

8. Jānis izskatās pēc izkaltuša kraukļa, scary shit maaan! Aizej pie ķirurga, lai tev to muguru iztaisno.

9. Ir pirmais pārtraukums un sievietes pārspēj vīriešus maizīšu izķersanā/ēšanā. Bet uzkodas bija jaukas, zaļā tēja un Lāču maizes labumi. Un visi tik ļooooti svarīiiigi, vemt gribās.

10. Puse no klātesošajiem ir tādi gīki/intelektuāļi/blogeri kādus redzējis esmu tikai holivudas filmās.

11.  Skatos uz Mūrnieku tauta būs vairāk, o, Gatis ieradās, protams savā vienīgajā džemperī. Gati, es zinu, ka tas ir pamatoti, bet nomaini to sasodīto džemperi.

12. Ingus Tamanis tik garlaicīgi stāsta, ka visi klausītāji ir ielīduši draugos un skatās bilžu galerijas vai lasa ko blakussēdošais ierakstījis twitterī.

13. OMG!OMG! Artūrs man apsēdās man blakus, mammu, šis ir manas dzīves labākais mirklis.Tāds kā neliels orgasms.

14. Zis uz Zat man jau caur kauliem iet tā angļu valoda. Kad iepriekš Gatis palūdza latviski runājošos pacelt rokas, tās pacēla laikam visa zāle -2 cilvēkus. Grrrr. I don’t get the fun of that.

15. Apmēram līdz šim brīdim visi tikai lielīja un prezentēja sevi vai savus uzņēmumus, reāli nekas arī nav pateikts pa mārketinga tēmu. Super, es esmu atnācis noskatīties reklāmu IN LIVE action.

16.Samsing! Samsing! Viņam skolotāja laikam bijusi tā pati kas Nasing Spešelam!

17. Small country, small audience, noone will pay for expensive solutions, cut the billshit, man! Sēdies 2!

18. Značit googles čaļi, kas nesen smējās par jaunieti kurš ar runas problēmām centās uzdot spīkerim jautājumu,  ir laikam trūblogeri, jo čomojas kopā ar tavu aidolu Artūru. Artūru Medni.

19. Iedodiet mikrafonu Maxim no digibrand.

20. Kamēr Max stāsta par varoni.lv kādai platīnai blondīnei sejas izteiksme tāda pati kāda bij man pirmo reizi mūžā ieraugot ķimisko elemtu periodisko tabulu. 100% wtf feeling!

21. Boooooooring!

22.Ņipoņatno nafig savā prezentācijā Maksis lielāsar to ka pazīst piecus Latvijas populārākos blogerus? Tavam iMacam izaugs lielāks monitors?

23. Visi spīkeri ļoti zaudē galveno tematu DIGITAL f-ing MARKETING!

24. Augšējās rindas vienkārši spēlē Solitaire vai Katanas ieceļotājus online. Meitene man priekšā maketē kaut kādu avīzi universitātei. Meitene pa kreisi no manis aizpilda stundu sarakstu uz pc, meitene pa labi… holly crap cik te daudz sievišķu. Lonely guys – you know what to do ^__^

25. Pārtraukums. Sievietes ieņem fortu un un tik stumj aiz saviem vaigiem Lāču cepumus, neatstājot savu posteni pie galda, droši vien apspriež digitālās ēras priekšrocības un diētas jaunumus žurnālā SHAPE!

26. Visi tjip baigi inteleģenti n’shit, bet etiķeti nezin pilnīgi neviens – paņem savu cepumiņu un tinies, nevis ieņem vietu pie cepumu groza un pieliec pilnu mūli. Sēdēju maliņā un klausījos kā rūc mans vēders. Viņas apēda VISU! VISU!

27. Nobeiguma atziņa – sociālā berzēšanās pasākumos parādīties tikai Brendas lupatās, padusē jātur jaunākais macbooks un siltumā pie olām cieši saspiestam savā sasvīdušā plaukstā  jābūt iPhone 3G, epic fail ja no kabatas publiski izvilksi NOKIA tālruni.

UPD. prezentācijas ir aplūkojamas šeit http://www.aiesec.lv/lotus/presentations/

22 Comments

 1. Pareizi! Viss ir sūds, es tev piekrītu 🙂 Jauks raksts, žēl, ka neredzēju to visu dzīvē.

  Es savā mūžā biju uz 1 līdzīgu pasākumu, ļoti atmiņā palika punkts nr. 9

  • Nu tā čābīgi. Vismaz man likās ja nu nāc publikas priekšā vismaz savu sakāmo iemācies tā labi, kā eksāmenā.

   Ne tik traki gramatika kā izruna.

 2. Mjā…. Pamācoši. Esmu bijis vairākās t.s. konferencēs, semināros, prezentācijās un galvenā atziņa ir šāda – jo lielāks iPhone blīvums uz kvadrātmetru, jo lielāks bulšits jāklausās. Turpmāk konferenču rīkotājiem iesaku dalībnieku anketās prasīt telefona modeli un pirms konfas publicēt statistiku, būs vieglāk izšķirties, vai ir vērts šo pasākumu apmeklēt.

 3. Super – isi, kodoligi, patiesi. es tikai nesapratu, fig japrezentejas Angliski savējiem, jo cik saprotu, visi bija latvishi! smiekligi kka. 2rais – tad, kad tie chivinataji paradis realu keisu – tada problema bija, shita izdarijam – un shitik klients bija plusa, tad ari tas ir kkas reāls, kāmēr atžagot kā ir tur, pāri dīķim, un kas tik nenotiek pasaulē, tikam tad jau labak lasit gramatu par Vinniju Pūku!

 4. damn, šito biju palaidis garām, jo ieraugot vārdus “digital”, “marketing”, “conference”, “market”, “seo” automātiski skipoju rakstu 😀 Laikam radošajiem visiem ir vienots viedoklis par ifoniskajiem tusiņiem, nais 😀

 5. Klau chaliit, tu esi dzili komplekasains tips!!! Es biju taja pasakumaa… tu maalee visu ar melno otu. Tava teksta cauri spiezhas psihologiskas traumas, izklausas tu esi vienpatis, kursh dzivee bikli smaida un te izgazh zhulti. Izklausas tavs mugurkauls ir par vaju lai noturetu pat galvu! Tu maksaji naudu par pasakumu?? Neapmierina kvalitate, neej, brauc uz arzemem klausities spozhos lektorus.. Tulit bus cBit ar konferencem 5 dienas.. aidaaa. Ko tu esi radijis cilvecei nodrigu, ko noorganizejis?? Rekinies – ko seesi to plausi, ari par tavam iniciativam loti iespejams kadss runas taa! Ja kurkst veders ir jacinas par vietu zem saules ne jamirst badaa. Pat ja tev ir taisniba par atseviskam lietam, izvelies formu kaa to nest, shi ir apdirshana, lai cik aspratigs tu nebutu, cauri rindinam spiezhas tavi kompleksi un kroplaa domashana. Piiis mazais! Om shanti.

 6. Tik daudz blondu sieviešu – droši vien organizatoru (AISEC) publika . Nosmējos, tā A. Stibes prezentācija jau kādās 4 vietās redzēta un katrā reizē ar citu ‘autoru’.

Leave a Reply

*

*